Hakkımızda

1

980’li yıllarda Selim Sırrı Kisbu’ nun da katılımıyla kararlı bir büyümeyi yakalayarak sektördeki yerini daha da sağlamlaştırıp hızla ilerlemeye koyulan firmamız; bu tarihten itibaren bünyesine paspas çeşitlerini de ilave ederek yeni bir sektöre daha adım atmıştır.

Eminönü’ndeki mağazaların yanı sıra Güngören’de 3000 mt2 kapalı alandaki merkez binasında iklim ve bitki örtüsü bakımından Türkiye’ de yetişemeyen bitkisel ürünlerden mamul halat, ip, paspas başta olmak üzere muhtelif branda ve pvc-kauçuk yer kaplamaları vb. daha birçok ürün çeşidiyle ambalaj, kırtasiye, tarım, taşımacılık, depolama, yapı, inşaat, denizcilik, temizlik, dekorasyon gibi birbirinden farklı sektörlere hizmet vermektedir. Bu alanda ürünlerin imalat, ithalat, ihracat, depolama, satış ve sevkiyatı da yapılmaktadır. Firmamız Halat Branda A.Ş., Güngören Merkez ve Eminönü’ndeki 2 Şubesi’yle birlikte bünyesine 2011 yılında İstoç A tipi mağazasına da katarak 1990 yılından beri çeşitli sektörlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Halat Branda San. Tic. A.Ş. sektörde bulunduğu 50 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte kaliteli ürün anlayışı, değişik ihtiyaçlara yanıt verebilen alternatif ürün yelpazesi, dürüst ticaret anlayışıyla sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıp sektörde ilk akla gelen isimlerden olmuştur.

Firmamız sektördeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş hizmet anlayışı, pazardaki taleplerin farkında olan firma yönetimiyle yerli ve yabancı piyasalarda sektörünün aranan ve seçkin markalarından biri haline gelmiştir.

Müşterilerimize tecrübe, kalite, geçerlilik, güvenirlik, sürekli ve zamanında hizmet unsurlarının sağlanması firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olmasının garantisi olmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz halat, branda, masa örtüsü ve saraciye ürünleri satışı sektöründe, Uluslararası ISO 9001:2015 standardına uygun olarak kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına, müşteri şartlarına ve mevzuat şartlarına uygun hareket etmeyi, Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi amaç edinen firmamız Kalite Politikası olarak;

> Ürün ve hizmet kalitesini müşteri beklentilerine uygun olarak sağlamayı,
> Her zaman müşteri odaklı düşünerek, hareket ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı,
> Standart Şartlarına, KYS dokümantasyonunda tanımlı şartlara, Yasal şartlara ve taahhüt edilen diğer şartlara tam uyum içinde çalışmayı,
> Çalışanlarımızın mutlu bir ortamda çalışmasını sağlamayı,
> Çalışanlarımızın gelişmesi için uygun fırsat ve ortamlar oluşturmayı,
> Gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri sürekli iyileştirmeyi

Taahhüt Etmektedir.